Ex Yu Trance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ex Yu Trance

Trance Forum
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 DEEP DISH finally!!!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

DEEP DISH finally!!! Empty
PostSubject: DEEP DISH finally!!!   DEEP DISH finally!!! Icon_minitimeThu Mar 01, 2007 4:43 am

affraid affraid affraid affraid affraid affraid affraid

Ja jos uvek ne mogu da verujem sta sam procitala... ali ne mogu da verujeeeeeeeeeeeeem!!!!!!!!! cheers cheers cheers cheers cheers

Sharam/Deep Dish

+
Cedric Gervais
Tommyboy


28 april 2007 @ Expo XXI Beograd


A!!!!!!
AA!!!!!!
AAA!!!!!!
AAAA!!!!!!
AAAAA!!!!!!

drunken drunken affraid affraid cheers drunken drunken
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
deda

deda


Number of posts : 143
Localisation : Neesh
Registration date : 2007-01-26

DEEP DISH finally!!! Empty
PostSubject: Re: DEEP DISH finally!!!   DEEP DISH finally!!! Icon_minitimeThu Mar 01, 2007 7:14 am

Extra!!!To znaci da za EXIT otpadaju?


A evo sa njhovog sajta


28 Apr 2007 Belgrade, Ireland Expo XXI Sharam (Deep Dish) w/ Cedric Gervais


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

DEEP DISH finally!!! Empty
PostSubject: Re: DEEP DISH finally!!!   DEEP DISH finally!!! Icon_minitimeThu Mar 01, 2007 7:22 am

deda wrote:
Extra!!!To znaci da za EXIT otpadaju?


A evo sa njhovog sajta


28 Apr 2007 Belgrade, Ireland Expo XXI Sharam (Deep Dish) w/ Cedric Gervais


lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!

Hahahahaha!!! lol!
Ne mogu da verujem!!!
Ja sam pre par dana dobila newsletter Deep Dish i tamo je sve regularno, stoji Belgrade, Serbia... ne znam cemu ovakva greska na sajtu! lol!
Kako god... jedan je EXPO XXI i jedan je Beograd...
A pre svega - JEDAN JE DEEP DISH!!! cheers
Po meni bolje sto dolaze solo u Expo nego da trcim na Exit samo zbog njih! A i svakako ce biti manje dundjera na zurci ovako kada su samo oni solo, doci ce samo oni koji stvarno vole...
Samo me zanima koliko ce karta da bude ovaj put Very Happy
Zadnji put kada su bili u Bgd ja prsla 1500 dindzi, hehe... sta li ce sada. Rolling Eyes
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

DEEP DISH finally!!! Empty
PostSubject: Re: DEEP DISH finally!!!   DEEP DISH finally!!! Icon_minitimeThu Mar 01, 2007 7:50 am

Idi dođavola!!!!! Mad
Kako si samo srećna!!! Beč ima da fule stotinama milja. Ljubomoran sam... Embarassed
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

DEEP DISH finally!!! Empty
PostSubject: Re: DEEP DISH finally!!!   DEEP DISH finally!!! Icon_minitimeThu Mar 01, 2007 8:49 am

Suncani wrote:
Idi dođavola!!!!! Mad
Kako si samo srećna!!! Beč ima da fule stotinama milja. Ljubomoran sam... Embarassed
Jaoooooo... ne znas koliko sam srecna!!! affraid
I to sasvim slucajno jutros bacim pogled na najave zurki na jednom forumu, posle citanja tvog posta za Exit (hvala sto si mi otvorio oci! Rolling Eyes ) i ima sta i da vidim!!! affraid affraid affraid
Ni ja jos uvek ne mogu da verujem da dolaze i da cu ih videti ponovo, po treci put! bounce
Ovo je jedna od 3 zurke u naredna 2 meseca koje NIKAKO necu propustiti! Zivim za Deep Dish, bukvalno... slusala bih ih i kada bi svaki vikend dolazili, radila bih samo da zaradim pare za njihove zurke... ma obozavam ih!!! affraid
Evo upravo ide na Now Playing Sharam GU 029 cd1... prelepo prelepo prelepo!!! Ma istopicu se tamo, totalno i definitivno!!! I love you
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

DEEP DISH finally!!! Empty
PostSubject: Re: DEEP DISH finally!!!   DEEP DISH finally!!! Icon_minitimeThu Mar 01, 2007 11:19 am

untouchable wrote:
Suncani wrote:
Idi dođavola!!!!! Mad
Kako si samo srećna!!! Beč ima da fule stotinama milja. Ljubomoran sam... Embarassed
Jaoooooo... ne znas koliko sam srecna!!! affraid
I to sasvim slucajno jutros bacim pogled na najave zurki na jednom forumu, posle citanja tvog posta za Exit (hvala sto si mi otvorio oci! Rolling Eyes ) i ima sta i da vidim!!! affraid affraid affraid
Ni ja jos uvek ne mogu da verujem da dolaze i da cu ih videti ponovo, po treci put! bounce
Ovo je jedna od 3 zurke u naredna 2 meseca koje NIKAKO necu propustiti! Zivim za Deep Dish, bukvalno... slusala bih ih i kada bi svaki vikend dolazili, radila bih samo da zaradim pare za njihove zurke... ma obozavam ih!!! affraid
Evo upravo ide na Now Playing Sharam GU 029 cd1... prelepo prelepo prelepo!!! Ma istopicu se tamo, totalno i definitivno!!! I love you
Hvala što mi pristaješ na muku... Very Happy
Da sam u BiH, došao bih u Bg bez razmišljnja. Znači samo da je 15 dana ranije.
Back to top Go down
IceThunder




Number of posts : 1
Registration date : 2007-02-04

DEEP DISH finally!!! Empty
PostSubject: Re: DEEP DISH finally!!!   DEEP DISH finally!!! Icon_minitimeFri Mar 02, 2007 5:55 am

Odlicno Smile
Back to top Go down
Sponsored content





DEEP DISH finally!!! Empty
PostSubject: Re: DEEP DISH finally!!!   DEEP DISH finally!!! Icon_minitime

Back to top Go down
 
DEEP DISH finally!!!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ex Yu Trance :: Glavna Diskusija :: Trance Zurke / Opisi / Slike-
Jump to: