Ex Yu Trance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ex Yu Trance

Trance Forum
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???

Go down 
+10
ATB_fan
orb
Ivana
Makana
deda
StormY
manatee
untouchable
Suncani
adda
14 posters
Go to page : 1, 2, 3  Next
AuthorMessage
adda
Admin
adda


Number of posts : 71
Age : 39
Localisation : Nish
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeSat Jan 20, 2007 2:26 pm

Ja najvise posle tranca (a mozda cak i jednako) volim TECHNO (u bilo kojoj varijanti) da li je to fanki, tribal, hard, schrand... Nije bitno, obozavam da djuskam na techno zurkama!!!
Back to top Go down
http://fightclubdjs.forum2u.org/
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeTue Jan 23, 2007 3:55 am

adda wrote:
Ja najvise posle tranca (a mozda cak i jednako) volim TECHNO (u bilo kojoj varijanti) da li je to fanki, tribal, hard, schrand... Nije bitno, obozavam da djuskam na techno zurkama!!!
Ja sam pre svega Techno freak. Obožavam Coxa, Beyera, Vatha, Cavea pa i naše momke Nastića i Miličevića. Usput, evo jednog linka za sjajan set od Dejana Miličevića Ada City. Početak je pomalo Minimal, ali onda počinje sjajan Techno.

http://www.electric-pulse.com/letolt/Dejan%20Milicevic%20@%20Ada%20city%20center%202006-12-29.mp3

Reci mi kakva je Techno scena u Srbiji? Koje se vrste nejviše slušaju. Čuo sam da se u Hrvatskoj najviše sluša Minimal, koji je meni odličan.
Evo i link za jednog manje poznatog, ali odličnog Hrvatskog DJ-a:

http://www.ganik.net/dwnld.html

Toliko za sada, pozdrav....
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeTue Jan 23, 2007 2:50 pm

Progressive House... cheers
Prva ljubav zaborava nema!!! Very Happy
Deep Dish, Hernan Cataneo, John Digweed, Dave Seaman pa i Sasha je tu negde... James Zabiela, Nick Warren... i tako dalje i tako blize...
Ova muzika - uvek i u svakom trenutku!!! drunken
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeTue Jan 23, 2007 5:19 pm

untouchable wrote:
Progressive House... cheers
Prva ljubav zaborava nema!!! Very Happy
Deep Dish, Hernan Cataneo, John Digweed, Dave Seaman pa i Sasha je tu negde... James Zabiela, Nick Warren... i tako dalje i tako blize...
Ova muzika - uvek i u svakom trenutku!!! drunken

apsolutno se slazem...
dodao bih josh i Paul Oakenfolda, D-Nox-a, Beckers-a,Greed-a, Yann-a & Loic B-a Exclamation Exclamation Smile
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeTue Jan 23, 2007 5:23 pm

Uuuh, Oakenfold... kako sam njega samo ispustila!!! Shocked
Ceo dan danas mi je na playlisti, Bunkka za budjenje... a onda u vecernjim satima Paul Oakenfold - Perfecto Chills Vol.3 I love you
Divota...
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 3:54 pm

neznam za vas ali sto se House-a tice nema nista bez David Guette...
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 4:17 pm

Ok... dobar je Guetta ali on je klasican house, ja sam gore spominjala progressive house kao svoju prvu i mozda i najvecu ljubav! Rolling Eyes ...i ta ljubav me je odvela na mnogobrojne zurke koje cu uvek pamtiti, uglavnom sam sve svoje favorite cula do sada, ostalo ih je jos samo par Very Happy

Ja bih umesto Guetta-e stavila tu Laurent Garnier-a.. ipak je on pionir!!! Razvaljuje decak, veruj mi... Cool
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 4:56 pm

untouchable wrote:
Ok... dobar je Guetta ali on je klasican house, ja sam gore spominjala progressive house kao svoju prvu i mozda i najvecu ljubav! Rolling Eyes ...i ta ljubav me je odvela na mnogobrojne zurke koje cu uvek pamtiti, uglavnom sam sve svoje favorite cula do sada, ostalo ih je jos samo par Very Happy

Ja bih umesto Guetta-e stavila tu Laurent Garnier-a.. ipak je on pionir!!! Razvaljuje decak, veruj mi... Cool

Kako ti kazes!
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 7:51 pm

a volim i d'n'b....
posebno John B-a...totalno lood lik......
inace ono sto on radi mnogi nazivaju trance&base-om... Exclamation


Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? John-b-suit
Back to top Go down
adda
Admin
adda


Number of posts : 71
Age : 39
Localisation : Nish
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 9:06 am

Meni je prva ljubav TECHNO!!! Tek sam kasnije cuo za trance, ali ok je i progressive house, inace klsican house ili ti komercijalan me strasno zivcira i nervira, mislim da to nije clubska muzika, nego za neka tako fensy desavanja...
Back to top Go down
http://fightclubdjs.forum2u.org/
deda

deda


Number of posts : 143
Localisation : Neesh
Registration date : 2007-01-26

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 9:11 am

Samo ne minimal & electro Twisted Evil
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 9:13 am

Bas su slatki... :roll:

:geek:
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
Makana

Makana


Number of posts : 30
Age : 41
Localisation : Nish,Serbia
Registration date : 2007-01-20

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 11:00 am

deda wrote:
Samo ne minimal & electro Twisted Evil
Uzas,znaci,uzas,ne mogu vise to da slusam kad god izadjem u grad. Mozda starim pa mi ti zvuci ne odgovaraju? Suspect
Back to top Go down
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 11:10 am

untouchable wrote:
Ok... dobar je Guetta ali on je klasican house, ja sam gore spominjala progressive house kao svoju prvu i mozda i najvecu ljubav! Rolling Eyes ...i ta ljubav me je odvela na mnogobrojne zurke koje cu uvek pamtiti, uglavnom sam sve svoje favorite cula do sada, ostalo ih je jos samo par Very Happy

Ja bih umesto Guetta-e stavila tu Laurent Garnier-a.. ipak je on pionir!!! Razvaljuje decak, veruj mi... Cool
Meni je najbolji Deep Dish, a od njih su mi Global Undergrund izdanja najjača. Moskva je remek-delo. I Sasha je odličan sa svojim Global Uderground miksom.

Znači i tamo je Minimal popularan? Meni su i Minimal i Electro dragi. Beyer je fino uklopio taj Minimal u svoje setove.
Back to top Go down
deda

deda


Number of posts : 143
Localisation : Neesh
Registration date : 2007-01-26

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 11:14 am

Makana wrote:
deda wrote:
Samo ne minimal & electro Twisted Evil
Uzas,znaci,uzas,ne mogu vise to da slusam kad god izadjem u grad. Mozda starim pa mi ti zvuci ne odgovaraju? Suspect


Ma svi mi koji to ne mozemo da slusamo nismo normalni i naravno nismo IN.. ..Ipak je to umetnost...To ne moze da razume svako Rolling Eyes

Bravo za nas! Very Happy cheers
Back to top Go down
deda

deda


Number of posts : 143
Localisation : Neesh
Registration date : 2007-01-26

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 11:17 am

Suncani wrote:

Znači i tamo je Minimal popularan? Meni su i Minimal i Electro dragi. Beyer je fino uklopio taj Minimal u svoje setove.

I meni bi mozda bili dragi da nisam "osudjen" da ih slusam na svakom koraku...
Vec prelazi u ispiranje mozga...
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 11:25 am

Suncani wrote:

Meni je najbolji Deep Dish, a od njih su mi Global Undergrund izdanja najjača. Moskva je remek-delo.
affraid affraid affraid
I meni je Moscow omiljeni Deep Dish!!!!!!!!!!!!!!!!
Pogotovo CD1... budila sam se i uspavljivala uz ovaj cd mesecima, mozda i godinama... i dan danas ne postoji kompilacija koju vise volim od GU - Moscow... jedan i jedini Deep Dish! I love you
Odatle je potekla moja ljubav ka ovakvoj vrsti muzike, upravo Deep Dish... a Moscow je odgovoran za kolicinu te ljubavi i totalnu opcinjenost i zanesenost! Hvala im beskrajno... I love you
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
Ivana

Ivana


Number of posts : 42
Age : 38
Registration date : 2007-01-26

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 2:10 pm

Trance-moja prva ljubav I love you
onda naravno techno I love you
a minimal Evil or Very Mad
Back to top Go down
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 4:11 pm

untouchable wrote:
Suncani wrote:

Meni je najbolji Deep Dish, a od njih su mi Global Undergrund izdanja najjača. Moskva je remek-delo.
affraid affraid affraid
I meni je Moscow omiljeni Deep Dish!!!!!!!!!!!!!!!!
Pogotovo CD1... budila sam se i uspavljivala uz ovaj cd mesecima, mozda i godinama... i dan danas ne postoji kompilacija koju vise volim od GU - Moscow... jedan i jedini Deep Dish! I love you
Odatle je potekla moja ljubav ka ovakvoj vrsti muzike, upravo Deep Dish... a Moscow je odgovoran za kolicinu te ljubavi i totalnu opcinjenost i zanesenost! Hvala im beskrajno... I love you
Zapravo i meni je prvi deo predobar. Imam od njih još dva seta i oba vuku na progresive, genijalci. Podigli su house na jednu novu stepenicu.
Nebili nekad uskoro dospeli u ove krajeve.
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeFri Jan 26, 2007 7:06 pm

Ja ako sakupim sve... ispalo bi da Deep Dish imam negde izmedju 50-60 albuma, live setova, radijskih nastupa i ostalog... i nikada mi nije dosta! Smile Upravo iz razloga sto su me oni navukli na progressive, upravo tim Moscow GU-om.. I love you zahvalna sam im do neba i zauvek!!!
Kartu za zurku, kad god dolaze u Srbiju, uvek narucujem medju prvima... neponovljivo iskustvo, posebno poslednji put kada sam ih slusala...
i JEEEEEEDVA CEEEEEKAM da ih vidim ponovo, bilo gde i bilo kada... samo da ih slusam do iznemoglosti... i nazad I love you
Obozavam ih... totalno!
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
orb




Number of posts : 7
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 7:50 am

ja volem idm, što će reći da sam strendžer ovdi. cyclops
mada, najbolje obožavam indie. Shocked
nego, hajde dajte neku preporuku za ambient d'n'b.
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 8:02 am

LTJ Bukem i Adam F... sasvim dovoljno, sta ce ti vise od toga.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
orb




Number of posts : 7
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 8:06 am

zato što to imam Very Happy
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 8:47 am

Pa pretpostavljam da imas, zato sam ti i rekla "sta ce ti vise od toga?" Wink
Progression sessions komada N koliko ih ima i Adamov "Colours" - zakon!!!

Sto se mojih preporuka (pored ovih gore) tice... pa ne znam, tu su ti jos Nookie, PFM, Blue Mar Ten, Omni Trio... to je ono sto ja znam i sto sam slusala i sa sigurnoscu mogu reci da vredi!!! Cool
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
orb




Number of posts : 7
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 9:04 am

untouchable wrote:
Pa pretpostavljam da imas, zato sam ti i rekla "sta ce ti vise od toga?" Wink
Progression sessions komada N koliko ih ima i Adamov "Colours" - zakon!!!
iam, iam...

Quote :
Sto se mojih preporuka (pored ovih gore) tice... pa ne znam, tu su ti jos Nookie, PFM, Blue Mar Ten, Omni Trio... to je ono sto ja znam i sto sam slusala i sa sigurnoscu mogu reci da vredi!!! Cool

i omni trio iam, al ove druge nemam. Very Happy
fala ti : )

nego, da budem iskren, mi se znamo sa jednog drugog foruma. ja tamo video linak za ovaj forum, pa rekoh-aj da nesto naucim...
Back to top Go down
Sponsored content





Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???
Back to top 
Page 1 of 3Go to page : 1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ex Yu Trance :: Ostalo :: Muzika-
Jump to: