Ex Yu Trance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ex Yu Trance

Trance Forum
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Presuda

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Presuda Empty
PostSubject: Presuda   Presuda Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 10:26 am

U slucaju da je neko od mojih novostečenih drugova (i naravno drugarica) na ovom forumu primetilo nije me bilo par dana. To vreme provedoh u rodnom i najdražem kraju - u Srpskoj. A tamo haos!!!!
Ne mogu vam predstaviti frku pre i posle presude po onoj besmislenoj i, po inteligenciju, kobnoj tužbi. Ja, kao i svi Srbi u BiH, smo očekivali ovakvu presudu i svima nam je laknulo što smo bili u pravu. A sa druge strane u FBiH, užas. Proklinju sve.
Vidim da vi imate prečih poslova od tupljenja o politici ( i mogu vam reći da ste prilično srećni zbog toga Very Happy ), ipak zanima me vaše mišljenje o presudi i o tužbi uopšte?
Back to top Go down
Battle_For_Trance

Battle_For_Trance


Number of posts : 72
Age : 37
Localisation : Norway
Registration date : 2007-01-29

Presuda Empty
PostSubject: Re: Presuda   Presuda Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 11:53 am

Pa znash kako,lichno nisam neki politichar ali mislim da je presuda fer prema srbima,jer ne bi nikako valjalo da nam josh to stave na teret posle ovoliko godina pljuvanja,za to shto se dogodilo tamo trebaju da odgovaraju oni koji su komandovali tada a nishta nisu preduzeli da spreche krvoprolice.
Karadzica i Mladica treba odmah isporuchiti,i ne znam zashto se neko nije digao da ih nadju vishe,malo sutra se oni tako dobro kriju,njima nasha propala vlada pomaze kad su tamo svi budale.
Back to top Go down
deda

deda


Number of posts : 143
Localisation : Neesh
Registration date : 2007-01-26

Presuda Empty
PostSubject: Re: Presuda   Presuda Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 12:45 pm

Za mene ocekivana presuda!
Ejj,znate li koji bi to teret za ceo narod bio?!!GENOCID...
STRASNO!!
deda genocidni,suncani genocidni,doktor genocidni a pusku u zivotu nisam video niti nekom zlo pomislio...
Sa druge strane ovo nam je jasna opomena da ZLOCINCE(koji to stvarno jesu)MORAMO izruciti Hagu...Definitivno nam nedostaja kolektivna katarza...
Nadam se da cemo kroz nju sto pre proci i shvatiti da nase zlocine ne mozemo i ne smemo opravdavati tudjim svinjarijama i zlocinima...
Back to top Go down
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Presuda Empty
PostSubject: Re: Presuda   Presuda Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 3:14 pm

Battle_For_Trance wrote:
Pa znash kako,lichno nisam neki politichar ali mislim da je presuda fer prema srbima,jer ne bi nikako valjalo da nam josh to stave na teret posle ovoliko godina pljuvanja,za to shto se dogodilo tamo trebaju da odgovaraju oni koji su komandovali tada a nishta nisu preduzeli da spreche krvoprolice.
Karadzica i Mladica treba odmah isporuchiti,i ne znam zashto se neko nije digao da ih nadju vishe,malo sutra se oni tako dobro kriju,njima nasha propala vlada pomaze kad su tamo svi budale.
Svim Srbima koji su optuženi za ratne zločine treba da sudi srpski narod. Tako je trebalo i da se sudi Miloševiću. Divno je što je ova presuda ispala ovako kako jeste inače bi bilo svašta.
Malo sam skeptičan oko predaje dvojice koje si pomenuo, pogotovu ovog drugog. On je vojnik za primer. Treba odvojiti vonike i političare u svoj ovoj priči.
Back to top Go down
deda

deda


Number of posts : 143
Localisation : Neesh
Registration date : 2007-01-26

Presuda Empty
PostSubject: Re: Presuda   Presuda Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 3:29 pm

Suncani wrote:
Battle_For_Trance wrote:
Pa znash kako,lichno nisam neki politichar ali mislim da je presuda fer prema srbima,jer ne bi nikako valjalo da nam josh to stave na teret posle ovoliko godina pljuvanja,za to shto se dogodilo tamo trebaju da odgovaraju oni koji su komandovali tada a nishta nisu preduzeli da spreche krvoprolice.
Karadzica i Mladica treba odmah isporuchiti,i ne znam zashto se neko nije digao da ih nadju vishe,malo sutra se oni tako dobro kriju,njima nasha propala vlada pomaze kad su tamo svi budale.
Svim Srbima koji su optuženi za ratne zločine treba da sudi srpski narod. Tako je trebalo i da se sudi Miloševiću. Divno je što je ova presuda ispala ovako kako jeste inače bi bilo svašta.
Malo sam skeptičan oko predaje dvojice koje si pomenuo, pogotovu ovog drugog. On je vojnik za primer. Treba odvojiti vonike i političare u svoj ovoj priči.
affraid affraid affraid


Nemojmo o tome molim te!!!!!
To je "vojnik" koji je obrukao sve nas!Dugo ce nam brideti obrazi zbog njegovog (ne)dela Twisted Evil
Back to top Go down
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Presuda Empty
PostSubject: Re: Presuda   Presuda Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 5:04 pm

deda wrote:

affraid affraid affraid


Nemojmo o tome molim te!!!!!
To je "vojnik" koji je obrukao sve nas!Dugo ce nam brideti obrazi zbog njegovog (ne)dela Twisted Evil
U redu, nećemo o tome. Bolje je. Very Happy
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Presuda Empty
PostSubject: Re: Presuda   Presuda Icon_minitimeWed Feb 28, 2007 5:53 pm

pa meni,bash presuda i nije jasna....kao nismo krivi..........
a........mogli smo da sprecimo....Suspect ..znaci onda ipak jesmo..........sve u svemu.....zavrsilo se .......a da nista nije receno!! Shocked
Back to top Go down
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Presuda Empty
PostSubject: Re: Presuda   Presuda Icon_minitimeThu Mar 01, 2007 2:10 am

manatee wrote:
pa meni,bash presuda i nije jasna....kao nismo krivi..........
a........mogli smo da sprecimo....Suspect ..znaci onda ipak jesmo..........sve u svemu.....zavrsilo se .......a da nista nije receno!! Shocked
Nismo krivi. Lafo smo krivi sto nismo reagovali, ali takvu krivicu ima i Rumunija, Irska, Mongolija. Sve zemlje imaju obavezu da 'reaguju', a opet niko to nije uradio. Presuda je 100% dobra za Srbiju i Srbe.
Back to top Go down
Battle_For_Trance

Battle_For_Trance


Number of posts : 72
Age : 37
Localisation : Norway
Registration date : 2007-01-29

Presuda Empty
PostSubject: Re: Presuda   Presuda Icon_minitimeThu Mar 01, 2007 9:41 am

Suncani wrote:
Battle_For_Trance wrote:
Pa znash kako,lichno nisam neki politichar ali mislim da je presuda fer prema srbima,jer ne bi nikako valjalo da nam josh to stave na teret posle ovoliko godina pljuvanja,za to shto se dogodilo tamo trebaju da odgovaraju oni koji su komandovali tada a nishta nisu preduzeli da spreche krvoprolice.
Karadzica i Mladica treba odmah isporuchiti,i ne znam zashto se neko nije digao da ih nadju vishe,malo sutra se oni tako dobro kriju,njima nasha propala vlada pomaze kad su tamo svi budale.
Svim Srbima koji su optuženi za ratne zločine treba da sudi srpski narod. Tako je trebalo i da se sudi Miloševiću. Divno je što je ova presuda ispala ovako kako jeste inače bi bilo svašta.
Malo sam skeptičan oko predaje dvojice koje si pomenuo, pogotovu ovog drugog. On je vojnik za primer. Treba odvojiti vonike i političare u svoj ovoj priči.
Ma da je on vojnik ne bi se krio ko kukavica po kakvim shupama i podrumima,ako je bio vojnichina '92 nek i sad bude pa nek izadje iz svoje jazavichine jame...i nerviraju me ljudi koji Mladica nazivaju herojom...kakav je to heroj koji ubija one koji chak ni oruzija nemaju.
Back to top Go down
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Presuda Empty
PostSubject: Re: Presuda   Presuda Icon_minitimeThu Mar 01, 2007 11:26 am

Battle_For_Trance wrote:
Suncani wrote:
Battle_For_Trance wrote:
Pa znash kako,lichno nisam neki politichar ali mislim da je presuda fer prema srbima,jer ne bi nikako valjalo da nam josh to stave na teret posle ovoliko godina pljuvanja,za to shto se dogodilo tamo trebaju da odgovaraju oni koji su komandovali tada a nishta nisu preduzeli da spreche krvoprolice.
Karadzica i Mladica treba odmah isporuchiti,i ne znam zashto se neko nije digao da ih nadju vishe,malo sutra se oni tako dobro kriju,njima nasha propala vlada pomaze kad su tamo svi budale.
Svim Srbima koji su optuženi za ratne zločine treba da sudi srpski narod. Tako je trebalo i da se sudi Miloševiću. Divno je što je ova presuda ispala ovako kako jeste inače bi bilo svašta.
Malo sam skeptičan oko predaje dvojice koje si pomenuo, pogotovu ovog drugog. On je vojnik za primer. Treba odvojiti vonike i političare u svoj ovoj priči.
Ma da je on vojnik ne bi se krio ko kukavica po kakvim shupama i podrumima,ako je bio vojnichina '92 nek i sad bude pa nek izadje iz svoje jazavichine jame...i nerviraju me ljudi koji Mladica nazivaju herojom...kakav je to heroj koji ubija one koji chak ni oruzija nemaju.
Rekosmo bolje ne o tome. Da vas je samo taj čovek u ratu delio od hiljada pušaka i noževa željnih vaše krvi znali bi zašto ga toliko ljudi (uključujući i mene) naziva herojem. Avaj, nije tema, idemo dalje Very Happy
Back to top Go down
Sponsored content





Presuda Empty
PostSubject: Re: Presuda   Presuda Icon_minitime

Back to top Go down
 
Presuda
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ex Yu Trance :: Ostalo :: Politicke Teme-
Jump to: