Ex Yu Trance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ex Yu Trance

Trance Forum
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Popularni Trance sajtovi

Go down 
+7
Witch-King
untouchable
manatee
Intru
StormY
Suncani
Goku7
11 posters
AuthorMessage
Goku7
Admin
Goku7


Number of posts : 259
Registration date : 2007-01-19

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeSat Jan 20, 2007 4:37 am

Evo par linkova sa popularnim sajtovima, sto sa opisima, sto sa mixevima, singlovima ( errr da, legalno )):

http://www.anjunabeats.com/v5/welcome.php (Above & Beyond, moj omiljeni forum )
http://forum.atb-music.com/ (forum licno mog omiljenog "artist-a", ATB-a )
http://www.tranceaddict.com/forums/ (najposeceniji trance forum na netu )
http://www.trancefix.nl ( ovde mozete naci sve mixove, singlove, albume, setove... provereno dobar )
Back to top Go down
https://exyutrance.editboard.com
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeTue Jan 23, 2007 3:39 am

Stigao sam i ja. Hvala ti na pozivnici. A sada molba, ko ima neki link za skidanje setova od Astral Projection.
Pozdrav tranceri...
Back to top Go down
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeTue Jan 23, 2007 3:41 am

Sunčani wrote:
Stigao sam i ja. Hvala ti na pozivnici. A sada molba, ko ima neki link za skidanje setova od Astral Projection.
Pozdrav tranceri...
Kako mi je bezveze ispao ovaj username. Hteo sam da mi pise Suncani. Sranje...
Back to top Go down
Goku7
Admin
Goku7


Number of posts : 259
Registration date : 2007-01-19

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeTue Jan 23, 2007 4:44 am

Opusteno... Bices svakako prepoznatljiv )
Back to top Go down
https://exyutrance.editboard.com
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeWed Jan 24, 2007 11:38 am

Sunčani wrote:
Stigao sam i ja. Hvala ti na pozivnici. A sada molba, ko ima neki link za skidanje setova od Astral Projection.
Pozdrav tranceri...

rado bih ti pomogao ali nisam ljubitelj AP... Very Happy
nadam se da ces uskoro naci neki link!

PoZ!
Back to top Go down
Intru




Number of posts : 3
Registration date : 2007-01-24

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeWed Jan 24, 2007 12:21 pm

ovaj forum bi trebalo reimenovati u
ghaj fagoot evro trens ...
iskreno ... ATB pff haha ,evro itd itd neznate ni dal postoje trance djejevi u srbiji
Nikad niste culi za Prospera ? Talpu ?
Back to top Go down
Goku7
Admin
Goku7


Number of posts : 259
Registration date : 2007-01-19

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeWed Jan 24, 2007 3:55 pm

care ukusi su razliciti.... Ako sam ja stavio neke sajtove to je one na koje ja idem... Ako ti imas neki napisi.... Nikad nisam cuo za tog DJ-a, ustvari ne znam ni jednog naseg, samo pratim strane...Ne vidim u tome nista lose )
Back to top Go down
https://exyutrance.editboard.com
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeWed Jan 24, 2007 7:05 pm

e brate mili ako se neko registrovao samo da bi hate-ova.........misliiiim

idi na chill Exclamation
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 4:49 am

Intru wrote:
ovaj forum bi trebalo reimenovati u
ghaj fagoot evro trens ...
iskreno ... ATB pff haha ,evro itd itd neznate ni dal postoje trance djejevi u srbiji
Nikad niste culi za Prospera ? Talpu ?

Cula sam ja i za Prospera i za Talpu... za Prospera nisam sigurna da sam slusala live, ali sam slusala njegove mikseve jer je moj najbolji drug zaludjen za psy... ali sam Talpu slusala u Beogradu, tako da eto mene prosvetljenja koja je cula za dj-eve koje si pomenuo.
Nema potrebe da hejtujes i da vredjas, jer postoji u svemu tome mnogo prosta poenta: ni Talpa ni Prosper NE SPADAJU u pravac trance-a kome je ovaj forum posvecen!!! Exclamation Ako nisi primetio, ovde je svaki (ili skoro svaki) topic vezan za progressive/uplifting trance a ja ne vidim nikakvu vezu izmedju toga i dj-eva koje si ti pomenuo gore.

Nema potrebe da hejtujes, jednostavno, ovaj forum postoji zbog progressive-a a ne psy i dark trance-a... ko zna, kada se malo nakupimo clanova i razradimo foruma, mozda i prosirimo oblast interesovanja pa i Talpa i Prosper i Xperimentovci svi koliko ih ima i svi ostali... dobiju svoje mesto na forumu.
Pozdrav!
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
Intru




Number of posts : 3
Registration date : 2007-01-24

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 5:10 am

eto i sama kazesh , shto ste da nazvali onda trance
zashto niste evro trance i prog ...
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 5:30 am

Kad' cujem to "evro", a meni se odmah digne pritisak! Suspect
Progressive... uplifting trance... to je ovaj trance o kome se ovde prica i razglaba, trance koji vuce korene u Nemackoj i Holandiji i sirom sveta poznat je po prostom nazivu trance!!! Kada neko u Evropi kaze TRANCE, misli na ovu vrstu trance-a. Nevezano za to, PSYTRANCE... sa korenima u Izraelu, tu spadaju Psy i Goa. Ima vas jos.. DARK, light, ovi, oni... ali ovde se prica o trance-u koji je nastao u zapadnoj Evropi i za koji sirom sveta i ne moras da kazes progressive, jer se samim tim trance misli na ovo o cemu mi ovde pricamo.
Obrati malo paznju na istoriju i razvoj trance-a pa ces videti i tamo ovo o cemu ti pricam.
E.. zato je ovaj forum nazvan TRANCE! ...prosto, zato sto pricamo o trance-u a ne ne znam ni ja cemu.
Pozdrav jos jednom .
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 7:46 am

Intru wrote:
ovaj forum bi trebalo reimenovati u
ghaj fagoot evro trens ...
iskreno ... ATB pff haha ,evro itd itd neznate ni dal postoje trance djejevi u srbiji
Nikad niste culi za Prospera ? Talpu ?
ma daj druze... ovde se ne slusa pychedelic(Prosper i tako to),tako da si u pogresnu trance zajednicu upao. Smile
Back to top Go down
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 7:53 am

untouchable wrote:
Kad' cujem to "evro", a meni se odmah digne pritisak! Suspect
Progressive... uplifting trance... to je ovaj trance o kome se ovde prica i razglaba, trance koji vuce korene u Nemackoj i Holandiji i sirom sveta poznat je po prostom nazivu trance!!! Kada neko u Evropi kaze TRANCE, misli na ovu vrstu trance-a. Nevezano za to, PSYTRANCE... sa korenima u Izraelu, tu spadaju Psy i Goa. Ima vas jos.. DARK, light, ovi, oni... ali ovde se prica o trance-u koji je nastao u zapadnoj Evropi i za koji sirom sveta i ne moras da kazes progressive, jer se samim tim trance misli na ovo o cemu mi ovde pricamo.
Obrati malo paznju na istoriju i razvoj trance-a pa ces videti i tamo ovo o cemu ti pricam.
E.. zato je ovaj forum nazvan TRANCE! ...prosto, zato sto pricamo o trance-u a ne ne znam ni ja cemu.
Pozdrav jos jednom .

hehe,mene bi mrzelo da objasnjavam...
Back to top Go down
Intru




Number of posts : 3
Registration date : 2007-01-24

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 8:13 am

mi josh nismo u evropi i ti ko da si pao sa marsa u bgu kad neko kaze trens podrazumeva se psy a ne prog...
ajde sad papa
Back to top Go down
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 8:43 am

Intru wrote:
mi josh nismo u evropi i ti ko da si pao sa marsa u bgu kad neko kaze trens podrazumeva se psy a ne prog...
ajde sad papa

kako si glup,pa sad si povezao politiku i muziku... to sto nismo u evropi je politicka stvar a teritorialno smo u evropi odavno(a to i te kako ima veze sa trance muzikom u srbiji)... znas li cemu sluzi ono "Psychedelic"?
verovatno neznas pa zbog toga i ne pravis razliku izmedju TRANCE i PSYtrance. a to sto ste vi prekrstili Psychedelic trance u Trance je samo dokaz koliko pojma nemas,pocni da pravis razlike u trance muzici,cisto zbog svog znanja a ne zbog drugih. ljudi u BGu ce i dalje PSy da nazivaju Trance jer je ta vrsta muzike jako malo prisutna u srbiji da bi se o njoj znalo nesto vise pa cak i ono osnovno.
Back to top Go down
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 9:06 am

Stormtrance wrote:

ma daj druze... ovde se ne slusa pychedelic(Prosper i tako to),tako da si u pogresnu trance zajednicu upao. Smile
Ja slušam, Psytrance. Zapravo ja slušam svu elektroniku koje se moj winamp dočepa. Evo sad je to npr Tribal Techno.
Intra brate, ako ti se ne sviđa nešto na forumu, a ti fino imaš 7-8 milijardi drugih stranica na googlu pa tamo rovi ono što te zanima i što ti odgovara.
I usput, kad se već toliko hvališ tim našim momcima daj neki link ili nešto...
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 11:56 am

untouchable wrote:
Kad' cujem to "evro", a meni se odmah digne pritisak! Suspect
Progressive... uplifting trance... to je ovaj trance o kome se ovde prica

amin ......
pozdrav Shane... Wink
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 2:13 pm

Intru wrote:
mi josh nismo u evropi i ti ko da si pao sa marsa u bgu kad neko kaze trens podrazumeva se psy a ne prog...
ajde sad papa

Mi smo u Evropi od kako postojimo!!! ne kapiram o cemu pricas... nismo u Evropi, nego gde smo, u Australiji?! Kamo lepe srece...
Sto se Beogradjana tice opste je poznato da oni malo vise vole da prave neke samo sebi znane trendove, tako da ako ti mislis tako zato sto si iz Beograda, ne mora da znaci da i svi ostali slepo prate tvoje poglede na svet. I jos jedna stvar... ja bih pre rekla da se u Beogradu kad kazes "trance" misli na full-on tipa Talamasca, Skazi i slicno... tako da, druze, ocigledno nisi na istoj talasnoj duzini!
No... misli onako kako je tebi volja i kako je tebi najlepse. Zaista, ako ti se forum ne svidja, pronadji neki vise psihodelican za tvoj ukus, ima ih koliko ti je volja... nema razloga da hejtujes ovde.
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Jan 25, 2007 2:16 pm

manatee wrote:
untouchable wrote:
Kad' cujem to "evro", a meni se odmah digne pritisak! Suspect
Progressive... uplifting trance... to je ovaj trance o kome se ovde prica

amin ......
pozdrav Shane... Wink

Pa zaista... Wink
Dokle vise taj "euro" i ko god da je izmislio taj naziv! "euro" trance, a ovamo "mi nismo u evropi"... hmm.

STAY PROGRESSIVE! cheers
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
Witch-King

Witch-King


Number of posts : 7
Age : 43
Localisation : Luda Srpska Drzava
Registration date : 2007-01-25

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeSat Jan 27, 2007 1:10 pm

ajmo opusteno

nego ko mota Suspect
Laughing Laughing Laughing
Back to top Go down
http://www.inter.it/aas/hp?L=en
Battle_For_Trance

Battle_For_Trance


Number of posts : 72
Age : 37
Localisation : Norway
Registration date : 2007-01-29

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 3:23 pm

sajt koji ja veoma chesto posetjujem je:
www.uktrancealliance.com
ima dosta setova koji se mogu gratis skinuti,takodje i tracklists od svakoraznih setova.
Back to top Go down
ATB_fan

ATB_fan


Number of posts : 51
Age : 36
Localisation : Zagreb
Registration date : 2007-01-28

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeWed Jan 31, 2007 4:38 pm

www.futuretrance.de najkomercijalniji trance... future trance kompilacije Razz
Back to top Go down
sickpack

sickpack


Number of posts : 3
Age : 40
Localisation : Batajnica
Registration date : 2007-08-02

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 8:09 am

untouchable wrote:
Intru wrote:
ovaj forum bi trebalo reimenovati u
ghaj fagoot evro trens ...
iskreno ... ATB pff haha ,evro itd itd neznate ni dal postoje trance djejevi u srbiji
Nikad niste culi za Prospera ? Talpu ?


Nema potrebe da hejtujes, jednostavno, ovaj forum postoji zbog progressive-a a ne psy i dark trance-a... ko zna, kada se malo nakupimo clanova i razradimo foruma, mozda i prosirimo oblast interesovanja pa i Talpa i Prosper i Xperimentovci svi koliko ih ima i svi ostali... dobiju svoje mesto na forumu.
Pozdrav!

Chestitam... lol!

... evo i mene kao prvog DARK-TRANCE lika na forumu, tu sam da vam umnozim chlanstvo i sachekam da se prikljuchi josh istomishljenika pa da onda proshirite "vidike" i da mozemo posle toga da se druzimo u miru a shto se tiche gore quotovanog posta sledetji put ih samo obrishite nema potrebe da troshite tipke na vashim tastaturama na likove koje je neko "NABEDIO" da su trenseri a usput zaboravio da im objasni razlike u pravcima trnce-a...

... inache gotivim i GOA-trance, progresiv (samo ne bash up-lifting ), dub, chill, drum n basse....

... toliko za sad, a ako budem nashao za shodno prikljuchitju se i nekoj temi...

afro
Back to top Go down
http://www.myspace.com/sickpackrulz  www.myspace.com/karakondzul
DJ DaLtOn

DJ DaLtOn


Number of posts : 11
Registration date : 2007-08-02

Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: love n' light   Popularni Trance sajtovi Icon_minitimeThu Aug 02, 2007 9:52 am

flower sunny

peace m8's...
Back to top Go down
Sponsored content





Popularni Trance sajtovi Empty
PostSubject: Re: Popularni Trance sajtovi   Popularni Trance sajtovi Icon_minitime

Back to top Go down
 
Popularni Trance sajtovi
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Sajtovi za download

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ex Yu Trance :: Glavna Diskusija :: Generalna Diskusija-
Jump to: