Ex Yu Trance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ex Yu Trance

Trance Forum
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?

Go down 
4 posters
AuthorMessage
Dj_Dee

Dj_Dee


Number of posts : 22
Age : 37
Localisation : Novi Sad
Registration date : 2007-02-21

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 2:09 pm

Pozzz svima!!!!!!! Dobio sam na poklon mixer DJM 400, pa bi sad trebo da si kupim ove nedelje neke playere, a neznam koje posto sam pocetnik u DJ-ingu. Dvoumim se izmedju VESTAXA CDX 05, i izmedju CDJ 200-tke.
Da li mi moze neko od vas ko ima vise iskustva sa DJ-ingom da mi pomogne oko izbora playera?? Da li mislite da treba da kupim nesto drugo sem VESTAXA ili PIONEERA recite mi. Ja sam iz Novog Sada.

Veliko hvala unapred
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeWed Feb 21, 2007 5:10 pm

interesnantan ti je izbor...!!! bas se moj ortak,koji hoce da kupi plejere, dvoumi isto izmedju ova 2...!! Very Happy Sta da ti kazem istog su ranga.......
mislim da neces da pogreshish ..sta god budesh odlucio....
samo ti savetujem da izbegavash OMNITRONIC...........!!!onako prijateljski..pozzzz Wink
Back to top Go down
Dj_Dee

Dj_Dee


Number of posts : 22
Age : 37
Localisation : Novi Sad
Registration date : 2007-02-21

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 1:01 am

E hvala ti puno. Meni licno se vise svidja Vestax zbog dizajna i 3 cue pionta, i veceg Joga od Pioneera. Koju opremu ti koristis?????
Back to top Go down
Dj_Dee

Dj_Dee


Number of posts : 22
Age : 37
Localisation : Novi Sad
Registration date : 2007-02-21

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 1:04 am

da i pito si me sta cu da pustam? Pustacu Trance, i Hause.

Sta mislis ocu sa DJM400, i 2x Vetsax CDX05 moci to da radim???
Izvini na glupim pitanjima ali stavrno se nerazumem u opremu
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeThu Feb 22, 2007 5:00 am

naravno da ces moci.............. Very Happy Very Happy
ja koristim omnitronic djs 1100:

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Omnitronicdjs1000
Back to top Go down
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeSat Mar 10, 2007 12:45 pm

Dj_Dee wrote:
E hvala ti puno. Meni licno se vise svidja Vestax zbog dizajna i 3 cue pionta, i veceg Joga od Pioneera. Koju opremu ti koristis?????

kakva slucajnost,ja koristim isti mixer ko i ti DJM 400,samo imam CDJ 200 Playere i super je kombinacija...
ja sam isao to da pioneer ide uz pioneer a i u SkyMusic-u su mi preporucili da je bolje tako,slazu se...

pa sad kako god ti hoces! Very Happy
Back to top Go down
Dj_Dee

Dj_Dee


Number of posts : 22
Age : 37
Localisation : Novi Sad
Registration date : 2007-02-21

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 1:01 pm

Pooz StormY !!!! Reci mi da li je precizan JOG kod 200-tke? Trebam ici u petak u SKY MUSIC po njih. Koliko si ti platijo opremu??? Mene 200-tke izasle 940 eura, a DJM400 520E, i HDJ-ke 1000 190 eura. I jos da te pitam na koje CD-ove(marku CD-a) rezes muziku,po koliko pesama stavljas, i na kojoj brzini rezes CD-e ??????????????????

Ipak sam se odlucijo za 200-tke zato sto su super izdrzljive!!!!!

pozz
Back to top Go down
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 3:11 pm

Dj_Dee wrote:
Pooz StormY !!!! Reci mi da li je precizan JOG kod 200-tke? Trebam ici u petak u SKY MUSIC po njih. Koliko si ti platijo opremu??? Mene 200-tke izasle 940 eura, a DJM400 520E, i HDJ-ke 1000 190 eura. I jos da te pitam na koje CD-ove(marku CD-a) rezes muziku,po koliko pesama stavljas, i na kojoj brzini rezes CD-e ??????????????????

Ipak sam se odlucijo za 200-tke zato sto su super izdrzljive!!!!!

pozz

Jog je skroz ok,preciznost zavisi od tebe,ako nisi nikad radio na opremi u svakom slucaju bi ti trebalo vezbe oko beatmatchinga sta god da koristis.... Brzo ces uci u fazon i nece ti biti nikakav problem da baratas njima garantujem ti,tako da za 200-tke sve pohvale,pogotovo uz DJM 400!

Cena: toliko sam i ja dao za svoje!
CD-ovi: pazi ovako,ja koristim Verbatim,Princo uglavnom!
Za rad na opremi uvek rezesh AUDIO CD zbog VBR a i tako ti je lakse!
Na CD rezes onoliko kolko moze da stane u AUDIO foematu,gledaj da ti pesme na svakom CD-u Budu uskladjene a ne da nemaju veze s' vezom...
Rezem na 32x jer ne volim da silim rezac a i to je neka normala... nije prebrzo a ni sporo,sasvim ok!
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 6:08 pm

Za pustanje se iskljucivo koriste Verbatim ->>>>PASTELNI<<<<
....i REZI na sto je manju mogucu brzinu, ako mozes cak i na 4.....
jeste sporo........al bolje da ne rizikujesh...da ti u sred zurke.............preskace...iil cak izbaci disc!!!!
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeTue Mar 13, 2007 6:09 pm

i........rezi duple discove....da mozes da pustish 2 pesme zaredom sa istog disca.....
Back to top Go down
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 4:04 am

eto jos saveta Very Happy kazem ja Verbatim Zakon!

manatee: jel ti se desavao da ti izbaci disc sam?
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 5:52 am

uffffffff.....koliko sam ja problema imao sa plejerima........mogo bi poseban topic da se otvori..........
jednom je cak tresnuo sa 2m visne.........!! affraid
od tada..........godinu dana.........popravki...........zamene delova.......
i.....josh uvek nije kako treba.....uvek je rizik!!
Back to top Go down
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 10:58 am

manatee wrote:
uffffffff.....koliko sam ja problema imao sa plejerima........mogo bi poseban topic da se otvori..........
jednom je cak tresnuo sa 2m visne.........!! affraid
od tada..........godinu dana.........popravki...........zamene delova.......
i.....josh uvek nije kako treba.....uvek je rizik!!

2m Shocked Shocked Shocked pa brate ja neznam kako te jos uvek sluzi... ja sve mislim da kad bi pao sa jos manje visine raspao bi se ceo,tako mi svi playeri izgledaju!
sto ne izbacis neki mix ? sad i ja spremam neki dobar tracklist za Mart,da uradim neki "Mart Promo 2007" hehehe! cyclops
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeWed Mar 14, 2007 3:24 pm

pa...u pravu si........
radim na tome.......
kao sto rekoh ... mnogo sam lenj...hahaa....
spremam jednu laganu\proggy compilaciju........al hocu bash da je odradim....prelazi i mastering...da bude cool!! Very Happy
Back to top Go down
StormY

StormY


Number of posts : 158
Age : 35
Registration date : 2007-01-19

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeThu Mar 15, 2007 4:16 am

manatee wrote:
pa...u pravu si........
radim na tome.......
kao sto rekoh ... mnogo sam lenj...hahaa....
spremam jednu laganuproggy compilaciju........al hocu bash da je odradim....prelazi i mastering...da bude cool!! Very Happy

ajde pa da cujemo... ja cu uskro da izbacim da preslusate! Smile
Back to top Go down
Steff van Drin




Number of posts : 5
Registration date : 2007-04-03

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeTue Apr 03, 2007 3:52 am

..........


Last edited by Steff van Drin on Thu Apr 04, 2013 2:42 am; edited 1 time in total
Back to top Go down
Dj_Dee

Dj_Dee


Number of posts : 22
Age : 37
Localisation : Novi Sad
Registration date : 2007-02-21

Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitimeSat Apr 14, 2007 8:55 am

Pozz !!!
Playeri nisu losi, znam posto sam radio na njima par puta, mada mi se nesvidja dizajn. Mada po meni ako si pocetnik u DJ-ingu, a volis SKRACH onda si bolje uzmi STANTON-ovu opremu: playeri C 314(ako volis efekte), ili C 313(nemaju efekte), oni ti u artistu dodju 23000-27000 din, i mixer M304(trokanalni mixer) sa PENNY+GILES crossfaderi koji su najbolji za skrach, a kosta ti takodje u artistu 28000din.

evo ti link prodavnice dj opreme: http://www.player.co.yu/category.php?ID=16
Back to top Go down
Sponsored content





Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Empty
PostSubject: Re: Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?   Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera? Icon_minitime

Back to top Go down
 
Da li neko moze da mi pomogne oko izbora playera?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Da li ima neko?
» Hoce neko da radi u Grckoj?!

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ex Yu Trance :: DJ / Promocije :: DJ Oprema-
Jump to: