Ex Yu Trance
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Ex Yu Trance

Trance Forum
 
HomeHome  SearchSearch  Latest imagesLatest images  RegisterRegister  Log in  

 

 Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???

Go down 
+10
ATB_fan
orb
Ivana
Makana
deda
StormY
manatee
untouchable
Suncani
adda
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3  Next
AuthorMessage
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 9:07 am

Ma nema na cemu... Wink
Malo sam se i ja podsetila davnih dana kada sam i ja slusala ovako nesto... ne znam sta su radili u zadnje vreme, ali ono sto ja imam od pre par godina je superishka! Pa eto... nadji negde i skini, sigurna sam da ce ti se dopasti ako vec przis na LTJ-a i Adama Very Happy
Nookie i PFM su super... videces. Cool
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
orb




Number of posts : 7
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 9:17 am

što ste vi što slušate trens neki ljubazni ljudi. Smile

samo, ja sam slušao ovaj ambient kada je bio aktuelan, davno, davno Crying or Very sad

ko voli idm, neka nabavi miwon-pale glitter (city centre offices,2006.)

i da, moji all-time favoriti su
Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Mumq3
mum
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 9:39 am

Ljubazni smo, nego sta... Very Happy
I ja sam slusala taj ambient kada je bio aktuelan, 2002-2003. nesto tako... odavno ne obracam vise paznju na desavanja u tom pravcu, ali mislim da nisu nesto mnogo aktivni u zadnje vreme. I dalje mi prija da ponekada preslusam tako nesto... obicno kada putujem negde na duze pa ono, LTJ u kolima za voznju... Jedan povratak iz Bg-a nikada necu zaboraviti, kada smo slusali gore pomenuti Adam F - Colours... i ona stvar "The Tree Knows Everything", mislim da sam je vrtela na repeat bar 10-15 puta Very Happy ...a napolju svice, maj... prolecno sunce... uh!!! Cool
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
ATB_fan

ATB_fan


Number of posts : 51
Age : 36
Localisation : Zagreb
Registration date : 2007-01-28

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeMon Jan 29, 2007 11:21 am

Od elektroničke osim trancea volim Techno i Drumm'n'bass. I pokoji dance (ako to spada u elektroniku).
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 30, 2007 2:18 pm

e evo ja prvi priznajem da sam se kao klinac lozio na duck, funky g, doctor iggy.....eee... koja su to bila vremena...i dan danas pustim poneku stvar da se potsetim detinjstva............. Sad
hejtujte me slobodno...... ja se toga ne stidim ... to mi je bio prvi kontakt sa nekom vrstom elektronske muzike, posto su uglavnom stvari bile obrade euro-dance-a..........
:oci boje duge: for life!!! Smile
Back to top Go down
the.doctor

the.doctor


Number of posts : 123
Localisation : :State of Neesh:
Registration date : 2007-01-25

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 30, 2007 2:32 pm

oci boje duge lol! lol! lol!

ja sam oduvek bio na nekom hard zvuku...Twisted Evil

sa 5 god slusao riblju corbu... u osnovnoj heavy metal [metallicu, nirvanu], u srednjoj poceo sa electro zvukom, da bi sad evoluirao u trancy-progressive listener-a king

uspesno sam presao krize kada se slusao Hip-hop op-cup Rap:no: & "dance sound"affraid... valjda cu preziveti i ovu minimal krizu Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Back to top Go down
http://thedoctor.netfast.org/forums/
adda
Admin
adda


Number of posts : 71
Age : 39
Localisation : Nish
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 30, 2007 2:35 pm

manatee wrote:
e evo ja prvi priznajem da sam se kao klinac lozio na duck, funky g, doctor iggy.....eee... koja su to bila vremena...i dan danas pustim poneku stvar da se potsetim detinjstva............. Sad
hejtujte me slobodno...... ja se toga ne stidim ... to mi je bio prvi kontakt sa nekom vrstom elektronske muzike, posto su uglavnom stvari bile obrade euro-dance-a..........
:oci boje duge: for life!!! Smile

Brate svaka cast!!! Znaci svi smo mi poceli od nekud, a i ja isto znam da sam se lozio uvek na neku muziku koja ima jako dobar ritam (mislim kad sam bio "dete"), ali cim sam nekako doznao da postoji nesto mnogo drugacije, gde 99% neke pesme ili stvari cini muzika, nekako sam odmah ukapirao da je to ono sto mi godi, a to je naravno trance, techno i progreesive... I neznam da li se nekad da dodje to vrem kad cu prestati da je slusam!
Inace ja mogu da priznam da pre nego da uvedem neki vid brzog neta nisam imao gde da nabavljam muziku, cini mi se onih 100 150 ZLATNA seta koje sam tada imao, preslusao na 100-ine puta!!! Ali danas je sve durgacije, u mom kompu i na mojim diskovima ima mesta samo za gore navedena tri pravca elektroneske muzike, dobro nadje se i neki ambiental!!!
Back to top Go down
http://fightclubdjs.forum2u.org/
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeTue Jan 30, 2007 3:39 pm

orb wrote:
ja volem idm, što će reći da sam strendžer ovdi. cyclops
mada, najbolje obožavam indie. Shocked
nego, hajde dajte neku preporuku za ambient d'n'b.
Smatrajte me neznalicom, ali prvi put čujem za ovaj pravac. Da li bi mi objasnio o čemu se radi ili bacio koji link da skinem kakav set?
Back to top Go down
Battle_For_Trance

Battle_For_Trance


Number of posts : 72
Age : 37
Localisation : Norway
Registration date : 2007-01-29

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 31, 2007 12:48 am

posle trance-a na mojoj play listi je i psychodelic trance od kojih su mi glavni Astrix i Infected Mushroom,takodje ima i neshto techno-a.
Back to top Go down
orb




Number of posts : 7
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 31, 2007 7:19 am

Suncani wrote:
orb wrote:
ja volem idm, što će reći da sam strendžer ovdi. cyclops
mada, najbolje obožavam indie. Shocked
nego, hajde dajte neku preporuku za ambient d'n'b.
Smatrajte me neznalicom, ali prvi put čujem za ovaj pravac. Da li bi mi objasnio o čemu se radi ili bacio koji link da skinem kakav set?
ma imaš dosta toga, sigurno Very Happy
http://en.wikipedia.org/wiki/Intelligent_dance_music
http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_IDM_artists
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 31, 2007 12:06 pm

the.doctor wrote:
oci boje duge lol! lol! lol!

ja sam oduvek bio na nekom hard zvuku...Twisted Evil

sa 5 god slusao riblju corbu... u osnovnoj heavy metal [metallicu, nirvanu], u srednjoj poceo sa electro zvukom, da bi sad evoluirao u trancy-progressive listener-a king

uspesno sam presao krize kada se slusao Hip-hop op-cup Rap:no: & "dance sound"affraid... valjda cu preziveti i ovu minimal krizu Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Tu sam i ja negde...
Oci boje duge i Bunda (Tap 011) koja je bila ultramegagiga hit me nikada nisu uhvatile pod svoje! Jos od cetvrtog razreda sam bila autsajder u drustvu.. nosila zeleni DrMarteens sa crvenim pertlama koje mi je poklonila tadasnja bratova cura, slusala Nirvanu i nosila crninu kada je Cobain umro... Embarassed obozavala sam grunge i alternative rock, Radiohead, Cure, Pumpkins, Pulp... svrljala klupe raznim Nirvana natpisima i volela Obojeni Program vise od mame!!! Very Happy
Onda je doslla elektronika... drum'n'bass i techno, pa onda progressive house... pa malo electro, pa progressive trance (i house jos uvek, progressive naravno)... Very Happy

I eto... tako je tekla moja (R)evolucija Cool

Trendi - nikada!
Fensi - nikada!
NITI CU!!!
Sta god slusali oko mene!
LOUD'N'PROUD!!!!!!!!!!! cheers
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
deda

deda


Number of posts : 143
Localisation : Neesh
Registration date : 2007-01-26

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 31, 2007 12:31 pm

Hehe....Kada se samo setim sta sam slusao nekada....
Prvo veliko ludovanje i padanje u trance Smile pamtim u 4 ili 5 razredu sa jos par ortaka uz Riblju Corbu i Dzigi Bau Story Smile
drigiji,fankiji,djoganiji i ostala boranija nisu bili moj izbor....
Tome je u mnogome kumovao moj matori koji me u tom periodu 'navuko' na Deep Purple,Led Zeppelin,Smak,Azru(a da ne lazem i Stinga Smile )
Kako sam sazrevao sirili se i muzicki vidici pa sam poceo da loodujem na Pink Floyd(sto i sada radim),pa onda blues(Johnny Lee Hooker rula) pa jazz(Davies Miles,Dizzy Gillespie)....A paralelno sa tim otkrivena i elektronska muzika...
Posredno je manatee imao ulogu u mom okretanju ka trance-u pre par godina(preko zajednickog ortaka sam dosao do nekog trance-a koji je on uzeo od manatee-a)Smile


Od elektronike slusam jos i Techno i Progressive House....
I uz sve to se ne odricem Floyda,blues-a,jazz-a i naravno dobrog rock-a,pa cak i brit pop-rocka...
Franz Ferdinand cheers

Xixi...sad tek kapiram da bi trebalo da se pise o drugim smerovima elektronske muzike ali sam vec otisao u off i ne zamerite Very Happy
Back to top Go down
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeWed Jan 31, 2007 5:43 pm

deda wrote:

Posredno je manatee imao ulogu u mom okretanju ka trance-u pre par godina(preko zajednickog ortaka sam dosao do nekog trance-a koji je on uzeo od manatee-a)Smile
wOrd!!!!
Re-speCt ChoveTjE...... Smile
Back to top Go down
Ivana

Ivana


Number of posts : 42
Age : 38
Registration date : 2007-01-26

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 6:05 am

manatee wrote:
e evo ja prvi priznajem da sam se kao klinac lozio na duck, funky g, doctor iggy.....eee... koja su to bila vremena...i dan danas pustim poneku stvar da se potsetim detinjstva............. Sad
hejtujte me slobodno...... ja se toga ne stidim ... to mi je bio prvi kontakt sa nekom vrstom elektronske muzike, posto su uglavnom stvari bile obrade euro-dance-a..........
:oci boje duge: for life!!! Smile
c c c sta si ti slusao?! affraid sad cu da te ubijem od zezanja Very Happy Razz
ma i jas to isto slusala...a grupu ET sam obozavala Razz Very Happy
e onda me u nekom razredu osnovne skole burazer zarazio trance-om,i od tada,hvala Bogu nikako da se izlecim Very Happy Very Happy cheers
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 6:10 am

Jbt, pa ovde svi bili pod oci boje duge?! ?! ?! affraid
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
Suncani

Suncani


Number of posts : 166
Age : 37
Localisation : Vienna, Austria
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 7:09 am

untouchable wrote:
Jbt, pa ovde svi bili pod oci boje duge?! ?! ?! affraid
Ćuti, ja sam to pevao po priredbama kao klinac,... Embarassed joj meni kad se samo setim... Laughing Laughing
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 8:46 am

lol! lol! lol!

Sta sam ja propustila u zivotu.. confused
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
the.doctor

the.doctor


Number of posts : 123
Localisation : :State of Neesh:
Registration date : 2007-01-25

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 9:06 am

Quote :
Sta sam ja propustila u zivotu.. confused

nista Twisted Evil
Back to top Go down
http://thedoctor.netfast.org/forums/
manatee

manatee


Number of posts : 191
Age : 40
Localisation : NI
Registration date : 2007-01-22

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 1:58 pm

Ivana wrote:
manatee wrote:
e evo ja prvi priznajem da sam se kao klinac lozio na duck, funky g, doctor iggy.....eee... koja su to bila vremena...i dan danas pustim poneku stvar da se potsetim detinjstva............. Sad
hejtujte me slobodno...... ja se toga ne stidim ... to mi je bio prvi kontakt sa nekom vrstom elektronske muzike, posto su uglavnom stvari bile obrade euro-dance-a..........
:oci boje duge: for life!!! Smile
c c c sta si ti slusao?! affraid sad cu da te ubijem od zezanja Very Happy Razz
ma i jas to isto slusala...a grupu ET sam obozavala Razz Very Happy
e onda me u nekom razredu osnovne skole burazer zarazio trance-om,i od tada,hvala Bogu nikako da se izlecim Very Happy Very Happy cheers

reko ja ...for life!! Very Happy What a Face
Back to top Go down
Goku7
Admin
Goku7


Number of posts : 259
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 2:22 pm

pa sta smo mogli kao klinci da slusamo kada su nas sankcije uhvatile, nismo mogli nista da uvezemo a kamoli muziku ovakve vrste da slusamo na radio stanicama koje je kontrolisao rezim, mada ni sada nije nista bolje, mtv sada diktira sta se slusa... secam se voleo sam (opet kazem, nije bilo drugog ;P) tap 011 (pekara hehe) onda "tek je 12 sati" i "200 na sat" ( a joj ) voleo sam moby-ja (nas mobi, sin kokain )) pa onda, ne mogu da se setim, bio je lik koji je bio uvek u crnom, mislim da mu je ime nesto kao slepi mis ili tako nesto, imao je crne naocare davno bese ) Mislim da mi je najaca pesma bila od grupe "dobar, los, zao" ne secam se ime pesme ali ide "baci sve sa sebe igraj sve do jutra, bas te briga sta ce biti sutra" ;P Onda mi jedan drug pozajmljuje Music Instructor koje sam jurio neverovatno dugo i slucajno saznao da ima ovo... Od tada (znaci mozda 6-ti razred sam bio) elektronika... Onda sam od stranih voleo i scatman-a (pi papa parapo hehe) itd.... Posto sam kao mali bio aktivan u fudbalu, a imao sam neki radio kuci gde sam snimao sa kosave (nekako malo dance su pustali) neke dobre dance stvari onda bih (kada sam sam kuci ^^') pomerio sve fotelje, uzeo sundjer loptu, medu polozio na pod (on mi je golman), pojacao muziku jako ( a zvuk mnogo los zbog snimanja ala stavi radio na tv) i igrao dok ne dodju moji.... pa onda ide praznina jedna ne znam, nesto me nije zanimala muzika do negde 2-3 razreda srednje skole i dobijanja kompa... kako sam saznao za trance, ako neko zna neka mi kaze... ali verovatno scooter, forumi search za necim slicnim, atb, slicno... ko zna ali sam srecan sto postoji nesto ovako ;P
ooops )
Back to top Go down
https://exyutrance.editboard.com
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 2:47 pm

Goku7 wrote:
pa onda, ne mogu da se setim, bio je lik koji je bio uvek u crnom, mislim da mu je ime nesto kao slepi mis ili tako nesto, imao je crne naocare davno bese )

Sasa Matic?! lol! lol! lol!

Salim se... znam na koga mislis ali ni ja ne mogu da se setim, na vrh mi je jezika i mnogo se nerviram... Suspect
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
deda

deda


Number of posts : 143
Localisation : Neesh
Registration date : 2007-01-26

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 2:51 pm

Vampiri? lol! lol! lol!
Back to top Go down
untouchable

untouchable


Number of posts : 440
Localisation : rapture
Registration date : 2007-01-23

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 2:51 pm

JEEEEEEEESSSTEEEEEEEEE!!!
Back to top Go down
http://www.myspace.com/23untouchable
Goku7
Admin
Goku7


Number of posts : 259
Registration date : 2007-01-19

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 2:55 pm

hehe slepi misevi ^^ Jeste vampiri... extra su bili ...)
Back to top Go down
https://exyutrance.editboard.com
deda

deda


Number of posts : 143
Localisation : Neesh
Registration date : 2007-01-26

Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitimeThu Feb 01, 2007 2:56 pm

secam se onog bebebebebebebebebe lol!
Back to top Go down
Sponsored content





Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Empty
PostSubject: Re: Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???   Koju electronsku muziku jos volite osim tranca??? - Page 2 Icon_minitime

Back to top Go down
 
Koju electronsku muziku jos volite osim tranca???
Back to top 
Page 2 of 3Go to page : Previous  1, 2, 3  Next

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Ex Yu Trance :: Ostalo :: Muzika-
Jump to: